Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria

Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria

Vážení klienti,

s ohledem na pokračování nepříznivé epidemické situace a její negativní ekonomické následky dopadající i na některé z Vás, naše klienty, připojuje se naše společnost z důvodu společensky odpovědného chování k „Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria“ vydaného ČLFA pro společné překonání případné tíživé finanční situace spojené s epidemií COVID-19.

Nabízíme Vám, že ve všech případech jakýchkoliv očekávaných finančních obtíží a to i včetně důsledku dopadů epidemie koronaviru můžete vždy u naší společnosti požádat o odklad splátek nebo o jiné řešení, které by mohlo ve Vaši konkrétní situaci pomoci. Můžete se na nás obrátit prostřednictvím našich kontaktů nebo prostřednictvím sítě našich obchodních zástupců a společně najdeme přijatelné řešení pro Vaše financování u naší společnosti (např. odklad splátek, rozložení splátek, sezonní a mimořádné splátky atp.).

Vaše požadavky můžete zasílat na email ekonom@agroleasing.cz. Nezapomeňte uvést rovněž Váš telefonní kontakt, abychom Vás mohli operativně kontaktovat a Váš požadavek co nejrychleji a nejpřesněji projednat. Při vyřizování Vaší žádosti je přihlíženo k platební historii, případně dle individuálních požadavků k dalším okolnostem (např. obchodní plán). Poplatek za jednorázovou úpravu splácení není požadován.

Věříme, že i toto nelehké období společně překonáme, přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů v soukromé i pracovní oblasti.

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o.

Spolehlivě, odpovědně, s respektem...

 

Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoriaON-LINE Žádost
o poskytnutí financování