Akční nabídky

Akční nabídky

Úvěr s podporou ČMZRB

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o. poskytuje spolufinancování (úvěry) splňující podmínky pro poskytování zvýhodněných úvěrů programu Expanze od ČMZRB pro malé a střední podniky na zahájení či rozvoj podnikání (pro projekty na území ČR krom hlavního města Prahy).
Více informací

25 let partnerství
Výhodné financování nákladních vozidel

Agro Leasing je v letošním roce 25 let na trhu. Agro Leasing je stabilizovanou leasingovou a úvěrovou společností, která od roku 1994 poskytuje financování na nákladní, osobní a dodávkové automobily, tahače, návěsy, stroje stavební, zemědělské, kovoobráběcí, dřevoobráběcí, zdravotní techniku a ostatní investiční prostředky...
Více informací

Možnost splácení
až na 6 let

Možnost prodloužení splátek až na dobu 72 měsíců
Více informací

Možnost splácení v eurech

Využijte možnost splácet v eurech...!
Více informací

Nabídka zpětného úvěru

Společnost AGRO LEASING J. Hradec s. r. o. nově nabízí zpětný úvěr
Více informací

Výkup vozidel

Máte zájem prodat tahač či návěs? Likvidujete autodopravu? Realizujeme výkupy tahačů, návěsů a ostatní dopravní techniky. Preferujeme stáří techniky do 10 let.
Více informací

Odložené splátky

Připravili jsme pro Vás akci v podobě možnosti odkladu splátek až o tři měsíce!
Více informací

Akční nabídka akontace

AGRO LEASING J. Hradec s. r. o. pro Vás připravil akci pro začínající podnikatele - leasing s 30% akontací a pro ostatní podnikatele leasing už od 10% akontace.
Více informací

Až 12 měsíců havarijního pojištění zdarma

AGRO LEASING J.Hradec s.r.o si pro stávající zákazníky připravil akční nabídku až 12 měsíců havarijního pojištění zdarma. Tuto nabídku je možno využít buď na začátku, nebo ke konci leasingu. Podrobnosti u našich obchodních zástupců nebo na centrále v Jindřichově Hradci.
Více informací

Výhodná nabídka odebraných předmětů leasingu

AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. nabízí výhodně předměty z předčasně ukončených leasingů a úvěrů. Tyto předměty je možné zakoupit za hotové či formou zvýhodněného leasingu s 0% akontací bez zdlouhavého schvalování či úvěru s 20% akontací. Kompletní nabídku a další informace o nabízených předmětech najdete v sekci "výhodná nabídka" nebo na telefonním čísle 723 460 846 - náš obchodní zástupce, který má tyto předměty na starosti Vám poskytne veškeré odborné a technické informace popřípadě Vám připraví nabídku na míru.
Více informací


ON-LINE Žádost
o poskytnutí financování